trivialitty weblog

Spuštění „trivialitty“ weblogu

Mnou dlouho očekávaná chvíle je tady a tento weblog je dnešním dnem vpuštěn do internetové sítě v naději, že bude užitečný především Vám návštěvníkům. Co by měl nebo neměl přinést a jak to vlastně je s tím jeho názvem?

„trivialitty“ na itty.cz?

Ptáte se proč zrovna „trivialitty“? Inu, byl to ten nejlepší název který mě napadl (a že jich bylo…). Navíc dobře vystihuje budoucí obsah tohoto weblogu. Tím chci naznačit, že tu nejspíše nenajdete nic světoborného. Rád bych sem přidával příspěvky hlavně z vlastních zkušeností, a to především z oblasti informačních technologií.

Co se domény týče, měl jsem prve v plánu nechat celý název jako název domény, ale pak jsem se rozhodl pro co nejkratší a snadno zapamatovatelnou verzi a vyšlo z toho itty.cz (kratší „smysluplnější“ domény už byly zabrané).

Další zbytečný weblog?

Neříkám, že Vám tento blog něco přinese, i když bych byl velmi rád kdyby tomu tak bylo (nepíši ho přece pro sebe). První myšlenka vytvořit (naprogramovat) si vlastní weblog přišla díky tomu, že jsem se chtěl trochu více začít zaobírat programováním v PHP ve spojení s databází MySQL. Bez toho by tento weblog nejspíše nevznikl.

Pre-alpha verze?

Pravděpodobně jste si všimli tmavého nadpisu v pravém horním rohu blogu, který značí, že weblog je stále ve fázi velkého vývoje. To všechno co tu vidíte a na čem tento weblog nyní stojí se mi podařilo splácat z dosavadních a částečně i nových znalostí, avšak považuji to za velmi nedokonalé (je x možností jak určité věci vyřešit lépe). Celý weblog se bude postupně zdokonalovat, jeho vývoj můžete sledovat v changelogu.

A kdo za to všechno může?

No kdo jiný než autor :-)

Už můžu jít?

Samozřejmě, ovšem ještě před tím mi dovolte Vás po tom všem konečně přivítat na nově spuštěném weblogu :-) Pevně doufám, že se Vám tu bude líbit (i když design prozatím nic moc…).

Budu velmi rád, když mi připomínky k tomuto blogu napíšete do komentářů pod tímto článkem. Předem Vám děkuji (pokud budete souhlasit, můžeme si tykat).

14. července 2008 v 20.17 – Aktuálně – zobrazeno: 27875x – komentáře: 0

Komentáře

Článek zatím nikdo nekomentoval, můžete být první.

Co Vy na to?


(CC) 2008-2023 Ondra „ondrg“ Geršl (v. 0.2.3 – changelog) [poděkování] [licence]

Vypnout CSS — Validovat HTML (W3C) — Validovat CSS

Jste připojeni přes IPv4 :-( Vaše IP adresa je: 3.80.4.147
IP adresa serveru je: 10.10.10.10