trivialitty weblog

Pozvánka na LinuxExpo 2009

LinuxExpo je největší středoevropská výstava a konference o Open Source software a Linuxu, je místem setkávání zástupců Open Source komunity, podnikatelské sféry a veřejné správy (oficiální text). Tentokrát i za podpory(?) firmy Microsoft.

Akce LinuxExpo 2009 se uskuteční 15. a 16. dubna (což je už zítra a pozítří :-) ) v hotelu Olympik Artemis v Praze. Pro registrované je vstup zdarma (mimo VIP vstupenky), jinak za 100 Kč. Více informací se dočtete na oficiálním webu.

LinuxExpo 2008

Byla mi dopřána možnost zúčastnit se minulého ročníku a rozhodně nebylo čeho litovat. Mimo spousty zajímavých informací, které jsem dozvěděl, lidmi, se kterými jsem setkal, přednášek, které jsem vyslechl, zážitků, které jsem si odvezl, jsem dostal (stejně jako spousta dalších) od Tomáše Matějíčka (autor live distribuce Slax) 1 GB mini flashdisk (resp. MicroSD kartu s redukcí do USB) věnovanou firmou IBM. Též jsem si uzmul několik samolepek s tučňákem a Ubuntu, přičemž některé z nich se již dlouhou dobu vyjímají na mém PC a notebooku. No a to nemluvím o občerstvení a ochotné obsluze… zkrátka, kdo nezažil, neuvěří :-). Tolik k propagační formě akce :-). Nicméně jsem tam nejel ani kvůli flashdisku a samolepkám, které tvoří jen pozlátko na tom, co má skutečně hodnotu, a tím pro mě bylo setkání s lidmi, které jsem znal jen přes internetovou síť, stejně tak výměna zkušeností a nabytí nových informací z oboru.

Na co se chystám letos

Krátký soupis přednášek, kterých bych se rád zúčastnil (dne 15. dubna).

Rád bych z celé akce (budu tam bohužel jen jeden den) udělal zápis i s fotogalerií, takže v blízké době po skončení můžete čekat report z jednoho dne letošního LinuxExpa.

Přijeďte taky!

Pokud Vás tato oblast z IT zajímá nebo se chcete setkat se známými osobnostmi světa Open Source, určitě stojí za to nezůstat doma, registrovat se a přijet. Nebojte se, samolepek snad bude dostatek ;-).

14. dubna 2009 v 1.41 – Akce – zobrazeno: 27389x – komentáře: 2

Komentáře

#1 Dája 15. dubna 2009 v 12:17:39 řekl(a):

Jsem ráda, že poslední dobou narážím na blogy s velkým B.Máš opravdu kvalitní weblog, moc se mi tu libí.Pro mně jako pro začátečníka weblogu hodně důležitých poznatků.Moc chválim opravdu.

wwwcentrum@centrum.czhttp://wwwcentrum.wordpress.com

#2 ondrg 17. dubna 2009 v 2:56:31 řekl(a):

Dája: Díky za podporu :-).

Jinak článek o letošním IX. ročníku LinuxExpo už vyšel :-).

ondra.gersl@seznam.czhttp://itty.cz/

Co Vy na to?


(CC) 2008-2024 Ondra „ondrg“ Geršl (v. 0.2.3 – changelog) [poděkování] [licence]

Vypnout CSS — Validovat HTML (W3C) — Validovat CSS

Jste připojeni přes IPv4 :-( Vaše IP adresa je: 34.236.191.0
IP adresa serveru je: 10.10.10.10