trivialitty weblog

Licence

Creative Commons License Autorem publikovaný obsah na tomto webu, včetně zdrojových kódů, obrázků a dalšího netextového obsahu, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora 3.0 Česko.

Podrobnosti

Nerad bych případné zájemce o obsah na tomto webu nějak omezoval, proto jsem zvolil licenci Creative Commons, podle které můžete dané dílo používat a dále šířit.
Nyní bych se rád k jednotlivým bodům licence trochu rozepsal.

BY (Uveďte autora)

Tuto podmínku nepokládám za nezbytnou. Budu rád, když uvedete zdroj s odkazem, ovšem pokud by to mělo nějak kazit vaše dílo, klidně můžete tento bod vynechat.

NC (Neužívejte dílo komerčně)

Nevadí mi, pokud nějaký obsah použijete do svého komerčního díla. Ale nebyl bych moc spokojený, kdybych někde viděl kopii obsahu svého webu značně prošpikovaného reklamou.

ND (Nezasahujte do díla)

Klidně si zasahujte jakkoliv chcete, ovšem za podmínky, že daný zásah nebude použit proti autorovi :-).

SA (Zachovejte licenci)

Není nutné zachovávat licenci, pokud se Vám to nehodí. Ovšem vzhledem k propagaci svobodných licencí bych Vám byl vděčný, pokud tuto podmínku dodržíte.

Právní prohlášení

Všechen obsah uvedený na tomto webu se snažím vkládat podle svého nejlepšího svědomí a mínění, přesto však neručím za jeho správnost a ani nenesu zodpovědnost za případné škody způsobené jeho užitím.

(to je tu jen proto, aby se pak náhodou někdo neozval, že příkaz „rm -rf /*“ udělal svou práci :-D )

(CC) 2008-2024 Ondra „ondrg“ Geršl (v. 0.2.3 – changelog) [poděkování]

Zapnout CSS — Validovat HTML (W3C) — Validovat CSS

Jste připojeni přes IPv4 :-( Vaše IP adresa je: 44.200.194.255
IP adresa serveru je: 10.10.10.10