trivialitty weblog

Aprílové změny

Jako každý rok, tak i tento se spoustu lidí snaží si nějak zpříjemnit žití v této oblasti/místě/planetě/vesmíru tím, že si dnešní den z někoho udělají „dobrý den“. A že se jim to vskutku daří.

Zkrátka jakmile naskočí na Vašem monitoru/mobilu/kalendáři/deníku datum 1. dubna, je dobré trochu poodstoupit z možného stereotypního pohledu na svět a na celé dění se dívat s odstupem okem částečně kritickým. V opačném případě se můžete dočkat ([ne]milého) překvapení ze strany ostatních.

Ale teď k věci. Pro mě letošním „aprílem“ bylo zjištění, že se můj blog (pro mě) záhadně objevil v nominační listině 12. kola v soutěži magazínu eMag.cz. Docela chápu, že největší užitek z toho všeho bude mít nejspíše pořadatel soutěže, ale budiž mu to přáno. Nicméně jsem rád (i když trochu nechápu), že o můj blog tak stojíte. Beru to jako velkou poctu a ještě větší pro mě bude, když v hlasování dáte hlas některému jinému blogu, protože se obávám, že bych Vaši přízeň pak nedokázal náležitě ocenit, kdybych náhodou dostal více hlasů, než je zdrávo. Účelem soutěže přece není vyhrát, ale… (něco na způsob „zúčastnit se“, ale trochu jinak, bohužel už si nevzpomenu, co jsem sem chtěl vlastně napsat).

Myslím, že je dobře, když se lidé alespoň jeden den v roce (i když možnost je každý den :-) ) dokáží poodstoupit od (možného) zaběhnutého životního stylu a podívat se na svět a dění okolo z trochu jiného úhlu.

Berte prosím tento článek psaný vážně nevážným stylem jako něco, co má vést k zamyšlení, i když je to spíše jen shluk myšlenek. Podstatné je, vybrat si z toho to svoje :-).

1. dubna 2009 v 23.59 – Pro zasmání – zobrazeno: 33093x – komentáře: 0

Komentáře

Článek zatím nikdo nekomentoval, můžete být první.

Co Vy na to?


(CC) 2008-2024 Ondra „ondrg“ Geršl (v. 0.2.3 – changelog) [poděkování] [licence]

Vypnout CSS — Validovat HTML (W3C) — Validovat CSS

Jste připojeni přes IPv4 :-( Vaše IP adresa je: 44.200.194.255
IP adresa serveru je: 10.10.10.10