trivialitty weblog

Nabídka pracovní pozice: Programátor/ka

Programuješ v PHP a databáze a web Ti nejsou cizí? Jsi z Brna (či okolí) a hledáš práci na zkrácený úvazek s okamžitým nástupem? Pak by Ti určitě neměla uniknout následující nabídka.

Aktualizováno 13. 5. 2013

Do našeho vývojového týmu (Ondřej Nový, Radim Vaculík a ) hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici programátora/programátorky. Ideálně studenta/studentku z Brna, který/která chce během studia pracovat (jedná se o poloviční úvazek = 20 hodin týdně). Není nutné skvělé ovládat všechny požadované technologie, důležitá je také Tvoje chuť a ochota zdokonalovat se a učit se nové věci. Práce není stereotypní, budeš řešit nejrůznější úkoly související především s naším interním informačním systémem. Když si s něčím nebudeš vědět rady, stačí se zeptat, rádi Ti poradíme. Pokud jako svůj hlavní operační systém používáš GNU/Linux, pak už teď máš u nás bonusové body :-). Otázky Ti rádi zodpovím(e) v komentářích či přes e-mail. Více o naší společnosti a o tom, co děláme, najdeš na webu.

Podrobné informace

Náplň práce:

Požadujeme:

Nabízíme:

Práce vhodná pro studenty s nástupem od 1.7.2013

V případě, že Vás pracovní nabídka oslovila a máte zájem se zúčastnit výběrového řízení, zašlete prosím odpověď na emailovou adresu doplněnou o tyto náležitosti:

Kontakt:

SMART Comp. a. s.
Lišková Petra
personalista
Kubíčkova 8, 635 00 Brno-Bystrc
liskova@netbox.cz
tel.: +420 544 423 416
GSM: +420 733 161 555

16. února 2013 v 13.51 – Ostatní – zobrazeno: 450606x – komentáře: 0

Komentáře

Článek zatím nikdo nekomentoval, můžete být první.

Co Vy na to?

(CC) 2008-2024 Ondra „ondrg“ Geršl (v. 0.2.3 – changelog) [poděkování] [licence]

Vypnout CSS — Validovat HTML (W3C) — Validovat CSS

Jste připojeni přes IPv4 :-( Vaše IP adresa je: 44.192.247.144
IP adresa serveru je: 10.10.10.10